Kategoriler
Genel

Sayıların Şifalı Dünyasına Hoşgeldiniz!

Sayıların gizemi yeni bir olay değil elbette. Bundan yüzyıllar önce Pisagor kozmik numeroloji adını verdiği bir yöntemle kelimeleri sayı kodlarına çevirerek şifreli bir evren sunuyor. Neredeyse tüm inanç ve uygarlıkların uğurlu ve uğursuz sayılarının olduğunu biliyoruz. Aslında matematik profesörü olan Grigori Grabovoi de bu birikimlerden yola çıkarak uzun araştırmaları sonucunda sayıların iyileştirici gücünü keşfediyor. Onun sayesinde günümüzde, alternatif tıpta sayılar ile şifalanma yaygın bir metot olarak kullanmaya başlandı.

İşin felsefesinde enerji ve her enerjiye karşılık gelen bir sayı dizini var. Bu sayı dizinleri sekans olarak adlandırılıyor. Tüm sekanslar kendine has bir titreşime sahip ve bu titreşimler ile bir şekilde arızalı hale gelen enerjinin normal ve ahenkli bir düzeye gelmesi sağlanıyor. Örneğin; baş ağrısı insanın sıradan hayatına müdahale eden anormal bir süreçtir. Baş ağrısı enerjisine karşılık gelen sekansı okuduğunuz zaman size ağrı veren enerjinin dağıldığını gözlemliyorsunuz. Yalnızca hastalıklarda değil paraya, aşka veya iyi bir ruh haline sahip olmak istediğiniz zaman da bu sekanslardan faydalanabilirsiniz.

Sayılarla Şifalanmak İçin Blokajları Kaldırın

Sayıların nasıl uygulandığı değil aslında hangi niyet ile uygulandığının altı daha çok çiziliyor. Özetle her işin temelinde inanç yatar ve Grabovoi’ye göre eğer bilinçaltınızda sayıların şifasına inanmanızı engelleyecek bir hikayeniz varsa öncelikle bu blokajı kaldırmanız gerekiyor. Öfke, hayal kırıklıkları ve kırgınlık gibi tüm olumsuz unsurları arkanızda bırakmanız şart. Sayılara olan inancın reddedilmesi de bu engellerden biri. Grabovoi’nin öğretisinde tüm bu blokajları kaldırmak için bile bir sekans var. Hatta sayılar ile şifalanmak istiyorsanız işe bu sekansın enerjisi ile ahengi yakalayarak başlayabilirsiniz.

Şifalı Sayılar Nasıl Kullanılır?

Şifalı sayıları kullanmanın birden fazla yöntemi var. Kişi hangisinde kendini rahat hissediyorsa sayılardan o şekilde istifade etmekte özgür. Fakat öncesinde Yaratıcı’nın gücüne ve O’nun evrende oluşturduğu düzen ve uyuma odaklanmanız gerekiyor. Sonraki adımda sayıları ezberleyebilir ya da onları üzerinizde taşıyarak kullanabilirsiniz. Örneğin; suyun tıpkı insanlar gibi bir hafızaya sahip olduğunu hemen hepimiz biliyoruz. Sözcüklerin enerjisi ile suyun kristallerine yansıttığı bir değişim söz konusu. Aynı şey sayıların titreşiminde de geçerli olduğu için bir çok kişi ihtiyacı olan sekansı suya okuyarak içebiliyor. İstediği dizini vücudunun çeşitli yerlerine yazan ya da sayılardan bileklik yapıp onu sürekli üzerinde bir aksesuar olarak taşımakta farklı seçenekler arasında. Burada asıl bilinmesi gereken ise rakamları teker teker defalarca söylemek. En basit örnekle 5 2 0 sekansı acil para sayısı olarak biliniyor. Bu sekansı okumak istediğinizde bunu beş yüz yirmi olarak değil beş-iki-sıfır olarak tekrarlamanız gerekiyor.

Temelde insanların uyuma ve iyi enerjiye ulaşmasını sağlamayı amaçlayan bu yöntemi eleştirenler olduğu kadar faydalı olduğunu iddia edenler de var. Günlük hayatta kolayca uygulanabilecek ve herhangi bir risk taşımayan sayı şifacılığını anlatması bize uygulayıp uygulamamak ise sizlere kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir